Szafka łazienkowa Bella o szerokości 140 cm to perfekcyjne połączenie estetyki i funkcjonalności, które wprowadza do każdej łazienki powiew elegancji i naturalnego ciepła. Trzydrzwiowa konstrukcja zapewnia mnóstwo miejsca na przechowywanie kosmetyków, akcesoriów i tekstyliów, a praktyczny boczny regał z półkami dodaje przestrzeni na dekoracje lub podręczne drobiazgi. Całość uzupełnia efektowny blat w dekorze dębu artisan, który pięknie kontrastuje z kaszmirowymi frontami szafki, tworząc modny i harmonijny duet. Bella to mebel, który zachwyca nie tylko stylem, ale też przemyślaną funkcjonalnością - idealny dla osób poszukujących nowoczesnych, a zarazem ciepłych i przytulnych rozwiązań do swojej łazienki. Jeśli marzysz o meblu, który odmieni Twoją przestrzeń i podkreśli charakter wnętrza - Bella będzie strzałem w dziesiątkę!

Wisząca szafka łazienkowa Bella zawiera korpus z laminowanej płyty meblowej oraz blat i fronty z płyty MDF. Mebel wyróżnia się połączeniem dekoru drewna dąb artisan z kaszmirowym, matowym wybarwieniem, tworzącym spójne i przyjemna dla oka zestawienie. Do kompletu dołączone są również krawędziowe uchwyty z tworzywa sztucznego w trzech kolorach. W przypadku wykorzystania mebla pod umywalkę naszafkową należy samodzielnie wykonać i zabezpieczyć otwór pod syfon.
Wiszące szafki łazienkowe to sposób nie tylko na porządek, ale również zaoszczędzenie przestrzeni podłogi - Ty również postaw na takie rozwiązanie i zamów tą szafkę!
| Wymiary szafki umywalkowej (szer. / gł. / wys.) | 120 / 46 / 57 cm |
| Wymiary regału (szer. / gł. / wys.) | 20 / 44,2 / 57 cm |
| Wymiary blatu (szer. / gł. / wys.) | 140 / 46 / 2 cm |
| Wymiary szafki umywalkowej (szer. / gł. / wys.) | 120 / 46 / 57 cm |
| Wymiary regału (szer. / gł. / wys.) | 20 / 44,2 / 57 cm |
| Wymiary blatu (szer. / gł. / wys.) | 140 / 46 / 2 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Wnętrze | z półkami |
| Sposób montażu | wiszące |
| Szuflady | bez szuflad |
| Umywalka | bez umywalki |
| Zamknięcie | niezamykane na klucz |
| Ilość drzwi | 3 drzwiowe |
| Ilość półek | 5 półek |
| Podstawa | bez podstawy |
| Szerokość | o szerokości ok. 140 cm |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | beżowy i kremowy , kaszmir |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.