Jesteś osobą stawiającą na oryginalność aranżacyjną? Im bardziej odważne formy, tym lepiej dla Twoich zmysłów? Jesteśmy pewni, że trzydrzwiowa komoda do salonu Indus w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom! Ten model to czołowy przewodnik funkcjonalności, oferujący użytkownikowi przemyślaną i dobrze rozplanowaną strefę przechowywania. Z tym modelem Twoje pomieszczenie będzie cieszyło się porządkiem oraz wizualnym ładem.

Komoda na płozach Indus to model stworzony z myślą o wielbicielach stylu, trwałości oraz funkcjonalności. Mebel posiada korpus w kolorze czarnym (który w ciepłym oświetleniu ma brązowe tony) oraz fronty z drewna białego dębu w naturalnym odcieniu. Drzwiczki z intarsją posiadają wyraźną strukturę, którą przełamują proste uchwyty metalowe. Skrzynia komody opiera się na metalowych płozach, wybarwionych na odcień ciemnego grafitu.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 117,5 / 46 / 87 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 117,5 / 46 / 87 cm |
| Masa (netto) | 58 kg |
| Wykończenie | drewniane |
| Wykończenie frontów | wzory , w kolorze drewna |
| Ilość szuflad | z 1 szufladą |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni , do jadalni |
| Uchwyty | z uchwytami prostymi |
| Ilość drzwi | 3 drzwiowe |
| Szerokość | o szerokości ok. 120 cm |
| Podstawa | na płozach |
| Rodzaj drewna | z drewna dębowego |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada