Zgrabny, bardzo nowoczesny mebel, który ożywi wiele aranżacji kuchennych i jadalnianych - przedstawiamy tapicerowany tkaniną hoker na czterech nogach Wilma, który będzie świetnym dodatkiem funkcjonalnie urządzonego wnętrza. Prezentowany model zda egzamin ustawiony zarówno przy wysepce kuchennej, jak i przy stoliku barowym. Zapewni Tobie i Twoim bliskim wygodne miejsce do szybkiego posiłku, porannej kawy czy chwili wytchnienia po ciężkim dniu.
Loftowy stołek barowy Wilma pokryty jest tkaniną Sawana w kolorze dark grey. Podstawę tworzy estetyczny stelaż metalowy, lakierowany proszkowo na kolor czarny. Połączenie tych dwóch odcieni stanowi harmonijną kompozycję, która wzbogaci całe aranżowane wnętrze.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 46,6 / 51 / 101 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 34 / 73 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 46,6 / 51 / 101 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 34 / 73 cm |
| Wysokość oparcia | 33 cm |
| Wysokość podstawy | 70,8 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Wysokość siedziska | o wysokości ok. 75 cm |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Pikowanie | niepikowane |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary , grafitowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.