Przepełniona elegancją, stylem i funkcjonalnością forma, świetnie sprawdzająca się podczas codziennego użytkowania - taki właśnie jest szklany regał z półkami Aridea! Ten model rewelacyjnie odegra rolę konsoli do przedpokoju lub toaletki, regału na dekoracje, stolika pomocniczego, a także pomocnika do biura. Dostarczy Ci aż trzy strefy przechowywania, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do każdego przedmiotu.
Elegancki regał otwarty w stylu glamour Aridea to przede wszystkim estetyczny stelaż metalowy, wybarwiony na odcień złota. Matowa rama z mieniącymi się drobinkami nadaje całej konstrukcji oryginalności. Stelaż stanowi stabilną podporę pod szklane, transparentne półki, które będą bezproblemowe w czyszczeniu. Ten model to coś, co pięknie zaprezentuje się na tle nowoczesnej aranżacji.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100 / 30 / 73 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100 / 30 / 73 cm |
| Masa (netto) | 14,9 kg |
| Max obciążenie półek | 10 kg / 1 półka |
| Wykończenie | szklane |
| Typ regału | otwarty dwustronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | 3 półki |
| Szerokość | o szerokości ok. 100 cm |
| Styl | w stylu glamour |
| Wysokość regału | niski |
| Kolor | transparentny , złoty |
| Kształt regału | prostokątny |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.