Szeroka lampa wisząca Seppia to element wyposażenia, który powinien znaleźć w każdej nowocześnie urządzonej przestrzeni! To właśnie ona odpowiada za wizualne dopełnienie całości oraz za pokreślenie pomieszczenia zachowanego w stylu loftowym, industrialnym, a nawet glamour. Dzięki szerokiej formie sprawdzi się jako rozświetlenie powierzchni blatu, nie tylko rozkładanego stołu jadalnianego, ale również biurka, wysepki kuchennej, czy nawet lady hotelowej i recepcyjnej.
Designerską lampę wiszącą Seppia tworzą elementy aluminium, wybarwionego na kolor czarny i złoty, a także wstawki akrylu. Każdy ring w tej lampie wiszącej posiada wbudowane źródło światła, którego delikatnie ciepły strumień wprowadza w dane pomieszczenie przytulną aurę. Wysokość lampy można regulować, co pozwala na dopasowanie jej do pomieszczenia.
Kod produktu: 15340
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 98 / 29,5 / 150 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 98 / 29,5 / 150 cm |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Moc źródła światła | 35W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny | 2100 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 1+3 |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Ilość kloszy | bez klosza |
| Kształt klosza | ring |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | czarny |
| Barwa światła | ciepła |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada