Postaw na kontrast i nowoczesną elegancję z szafką łazienkową Nova 50 cm pod umywalkę nablatową! Połączenie czarnego, ryflowanego frontu z blatem w dekorze dębu coast evoke tworzy wyjątkowo stylowy i przytulny duet. Szafka świetnie sprawdzi się w małych i średnich łazienkach, oferując dwie praktyczne szuflady na codzienne akcesoria. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią estetykę, funkcjonalność i trwałość w jednym meblu. Nova to niezawodny wybór do nowoczesnych, loftowych i minimalistycznych wnętrz.

Szafka ścienna umywalkowa Nova wyposażona jest w blat i ryflowane fronty z płyty MDF oraz korpus z laminowanej płyty meblowej. Gładkie wybarwienie w postaci matowej czerni doskonale komponuje się z dekorem imitującym drewno dąb coast evoke. W przypadku wykorzystania szafki pod umywalkę nablatową należy samodzielnie wykonać i zabezpieczyć otwór pod syfon.
Wąskie szafki łazienkowe to idealny sposób na uzupełnienie niewielkiej strefy - zaproś Nova do swojego domu i ciesz się spójną i loftową aranżacją nawet małej toalety!
| Wymiary szafki umywalkowej (szer. / gł. / wys.) | 50 / 39 / 57 cm |
| Wymiary blatu (szer. / gł. / wys.) | 50,4 / 40 / 2,5 cm |
| Wymiary szafki umywalkowej (szer. / gł. / wys.) | 50 / 39 / 57 cm |
| Wymiary blatu (szer. / gł. / wys.) | 50,4 / 40 / 2,5 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Wnętrze | z szufladami |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Sposób montażu | wiszące |
| Umywalka | bez umywalki |
| Szuflady | z szufladami |
| Zamknięcie | niezamykane na klucz |
| Podstawa | bez podstawy |
| Ilość półek | bez półek |
| Szerokość | o szerokości ok. 50 cm |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | czarny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.