Majsterkowicz to Twoje drugie imię? Większość wolnego czasu spędzasz w garażu na naprawach lub rękodziele? Mamy coś, co znacznie wpłynie na komfort tych czynności! Przedstawiamy Ci niebieski stół warsztatowy Eric, z którym w funkcjonalny sposób uzupełnisz przestrzeń pracowniczą. Pozwoli Ci nie tylko w swobodny sposób wykonywać obowiązki, ale również przechować wszystkie najbardziej niezbędne przedmioty w zasięgu ręki. Z nim uporządkowanie narzędzi stanie się banalnie łatwe!
Funkcjonalny stół do warsztatu Eric wykonany jest ze stalowej blachy, której powierzchnia malowania jest proszkowo na kolor antracytowy i niebieski. Profil oraz front szafki tworzy stal 1,1 mm, szufladę - 1 mm, a korpus i pozostałe elementy - 0,8 mm. Powierzchnię użytkową stanowi laminowana płyta MDF, która wyglądem imituje jasne drewno. Mebel dzięki regulowanym podkładkom można ustawić również na nierównym podłożu.
Z tym modelem wygoda i porządek pracy staną się codziennością!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 60 / 85 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 60 / 85 cm |
| Grubość blatu | 30 mm |
| Masa (netto) | 53 kg |
| Max obciążenie | 400 kg |
| Max obciążenie półki | 50 kg |
| Max obciążenie szuflady | 45 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | nierozkładane |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | niebieski , szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.