Uzupełnij swoją przestrzeń o lampę pomocniczą! W tej roli doskonale sprawdzi się czarny kinkiet ścienny z oświetleniem LED Linea, który idealnie zda egzamin podczas wieczornych seansów filmowych, sesji z ulubioną książką czy podczas spotkań z przyjaciółmi. Zapewni dodatkowe źródło oświetlenia, które wspólnie z lampą wiszącą rozjaśni całe aranżowane wnętrze.
Designerski kinkiet na ścianę Linea posiada wąski klosz w kształcie słupka, do produkcji którego wykorzystano czarny metal. Jego wnętrze wypełnia ledowe źródło światła o delikatnie ciepłej barwie. Prezentowany model dzięki swojej nieskomplikowanej formie z łatwością połączy się z każdym dodatkiem czy meblem, tworząc razem spójne zestawienie.
Kod produktu: 21311
| Wysokość całkowita | 60 cm |
| Oprawa żarówki | LED - zintegrowany |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Moc źródła światła | 10W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kształt klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | czarny |
| Barwa światła | ciepła |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Typ kinkietu | odstający |
| Regulacja kierunku światła | bez regulacji |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Rodzaj kinkietu | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.