Stół Bellissima w wersji matowej to harmonijne połączenie naturalnego dekoru drewna z nowoczesną, rzeźbiarską formą podstawy. Aksamitny mat nadaje bryle subtelnej elegancji, a rozkładany blat sprawia, że stół doskonale dopasowuje się do codziennych i bardziej uroczystych chwil przy wspólnym stole.
Ten wariant Bellissimy został stworzony z myślą o osobach, które cenią nowoczesny design w bardziej stonowanym, miękkim wydaniu. Drewnopodobny blat wnosi do wnętrza ciepło i naturalność, a matowe elementy w kolorze białym lub czarnym podkreślają wyrafinowaną formę charakterystycznej podstawy. To stół, który przyciąga uwagę formą, ale nie dominuje przestrzeni.

Stoły do jadalni Bellissima mają blat oraz elementy drewnopodobne wykonane z płyty Super Decor – wysokiej jakości płyty melaminowanej o strukturze naturalnego drewna. Materiał ten cechuje się podwyższoną odpornością na zarysowania, działanie promieni UV oraz odpornością termiczną do 100°C. Elementy konstrukcyjne w kolorze białym lub czarnym wykonano z płyty MDF pokrytej matą akrylową, która daje efekt aksamitnego, eleganckiego matu przyjemnego w dotyku.
Dodatkowo stół oferuje szerokie możliwości personalizacji – do wyboru są trzy dekory blatu i elementów drewnopodobnych: dąb artisan, dąb słoneczny, dąb pradawny. Za płynne i bezpieczne rozkładanie odpowiada system synchronicznych prowadnic kulkowych europejskiego producenta, gwarantujący stabilność przy każdym ustawieniu blatu.
Postaw na stół Bellissima w matowym wykończeniu i dopasuj jego kolor oraz dekor do swojej jadalni, tworząc spójną i elegancką przestrzeń.
Tak, mata akrylowa cechuje się dobrą odpornością na zarysowania i łatwością pielęgnacji, zachowując elegancki wygląd przez długi czas.
Podstawa stołu dostępna jest w kolorze białym lub czarnym, a elementy drewnopodobne można wybrać w trzech dekorach: dąb artisan, dąb słoneczny oraz dąb pradawny.
Tak, zastosowany system synchronicznych prowadnic kulkowych zapewnia pełną stabilność zarówno w wersji podstawowej, jak i po rozłożeniu do 256 cm.
Dwie wkładki przechowywane są pod blatem stołu, co ułatwia ich użytkowanie i pozwala zachować porządek w przestrzeni.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-208-256 / 89 / 75 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 92 / 42 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-208-256 / 89 / 75 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 92 / 42 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 160 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 260 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy , dąb |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.