Co powiesz na nietypowy klimat w swoim wnętrzu domowym? Jesteś w stanie uzyskać go z wiszącą lampą wiszącą Aurora! Wygląd tego modelu to inspiracja konstelacją gwiazd, przez co będziesz mógł zatracić się na wieczornych przemyśleniach po ciężkim dniu. Ta lampa wisząca wniesie w aranżację nutę luksusu i wyrafinowania - posiada bowiem dekoracyjne kule, które przypominają mieniące się gwiazdy. Ociepli wizualnie wnętrze i sprawi, że wielokrotnie wrócą miłe wspomnienia.
Designerska lampa sufitowa Aurora powstała przy wykorzystaniu czarnego, matowego aluminium oraz wstawek silikonu. Dekoracyjne detale w postaci kuli wybarwione są na kolor satynowego złota. Wewnętrzna część ringów opleciona jest ledowym źródłem światła, którego delikatnie ciepła temperatura barwowa wprowadza w pomieszczenie przytulność. Ten model zdecydowanie odbiera od standardów!
Kod produktu: 13847
| Wysokość całkowita | 120 cm |
| Średnica klosza | 50 / 30 cm |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Moc źródła światła | 49W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny | 2940 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Ilość kloszy | bez klosza |
| Kształt klosza | ring |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | czarny |
| Barwa światła | ciepła |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | nowoczesne |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada