Wewnątrz i na zewnątrz - plastikowy hoker z oparciem Cross Bar 65 sprawdzi się niemalże wszędzie! Polecamy go do domowej kuchni, jadalni i salonu, a także wnętrz restauracyjno - kawiarnianych. Taki wszechstronny i nowoczesny model z pewnością wzbudzi zainteresowanie osób z branży horeca - plastikowy hoker od Siesty to idealne rozwiązanie do hotelu, barów, pubów, a także letnich ogródków kawiarnianych i tarasów.
Plastikowy hoker do domu i baru Cross Bar 65 w całości wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu wzmacnianego włóknem szklanym, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Hokery z plastiku są niebywale lekkie, łatwe w przenoszeniu i utrzymaniu czystości. Posiada certyfikat CATAS.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 45 / 50 / 96 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 45 / 50 / 96 cm |
| Wysokość siedziska | 65 cm |
| Masa (netto) | 4,6 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Wysokość siedziska | o wysokości ok. 65 cm |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Pikowanie | niepikowane |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , zielony , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada