Okrągły stolik kawowy loft Belief w imitacji dębu to elegancki i funkcjonalny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Jego naturalny wygląd i nowoczesny design z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Takie ławy pokojowe to idealny wybór dla osób ceniących minimalistyczny i jednocześnie nowoczesny design!
Blat stolika kawowego Belief wykonany jest z płyty MDF w okleinie imitującej drewno o odcieniu naturalnego dębu, natomiast stelaż produkowany jest z metalu i malowany proszkowo na czarno. Ten stolik nie tylko będzie funkcjonalnym elementem Twojego salonu czy pokoju dziennego, ale również elegancką ozdobą, która przyciągnie uwagę i podkreśli charakter Twojego wnętrza.
Zamów teraz - niech ten stolik towarzyszy Ci podczas domowego relaksu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 83,5 / 83,5 / 43,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 83,5 / 83,5 / 43,5 cm |
| Średnica blatu | 79,5 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 80 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 80 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | brązowy , dąb |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.