Hoker H126 to znakomity wybór do codziennego celebrowania chwil spędzanych w kuchni – od porannej kawy przy wyspie kuchennej po wieczorne rozmowy podczas gotowania. Jego dopracowana forma sprzyja komfortowi, a stabilna konstrukcja pozwala w pełni skupić się na tym, co najważniejsze – wspólnym czasie i dobrym jedzeniu.

Hokery H126 tapicerowane są przyjemną w dotyku tkaniną typu boucle. Dostępne są w dwóch uniwersalnych wersjach kolorystycznych: popielatej i beżowej. Czarna podstawa wykonana ze stali malowanej proszkowo podkreśla nowoczesny charakter mebla.
Hoker H126 to połączenie funkcjonalności z modnym, przytulnym stylem!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57 / 61 / 95 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57 / 61 / 95 cm |
| Wysokość siedziska | 65 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Wysokość siedziska | o wysokości ok. 65 cm |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Pikowanie | niepikowane |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | beżowy i kremowy , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada