Sypialnie o niewielkim metrażu również mogą cieszyć się wygodą i funkcjonalnością! Jeżeli chcesz, aby w Twoim nocnym pomieszczeniu na stałe zagościła wyjątkowa, przytulna aura, wybierz łóżko z wysokim zagłówkiem Adesso! Ten model pięknie prezentuje się zarówno w stylizacjach loftowych, jak i vintage. Jesteśmy pewni, że przypadnie do gustu zarówno osobom dorosłym, jak i nastolatkom. Adesso będzie miało pozytywny wpływ na Twój wypoczynek oraz dobre samopoczucie tuż po przebudzeniu!
Łóżko sypialniane w stylu vintage Adesso to spójna kompilacja kilku materiałów produkcyjnych. Skrzynia wykonana jest z czarnej płyty MDF, której podporą są metalowe nóżki, również wybarwione na odcień czerni. Wysoki zagłówek udekorowany jest litym, szczotkowanym drewnem akacji egzotycznej, posiadającym różnorodną fakturę oraz kolorystykę. Odcienie szarości i beżu pięknie kontrastują z ciemną skrzynią i nóżkami. Oferta nie obejmuje stelaża oraz materaca.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 147 / 219 / 125 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 147 / 219 / 125 cm |
| Miejsce na materac | 140 / 200 cm |
| Masa (netto) | 48,5 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 140 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Stelaż | bez stelaża |
| Materac | bez materaca |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | w stylu loftowym , w stylu vintage |
| Nóżki | z nóżkami |
| Kolor | czarny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.