Myślisz o romantycznej sypialni? Takiej, która będzie kobieca i bardzo przytulna? W której poczujesz się wyjątkowo i magicznie? Oczywiście przydadzą się zwiewne tkaniny, stonowane kolory oraz kwiaty, ale w takiej sypialni najważniejsze jest łóżko, najlepiej kute, ze stylowym wezgłowiem i o lekkiej konstrukcji.
Łóżko do sypialni Veronica 160 ma elementy metalowe wykonane ze stali malowanej w kolorze czarnym. Elementy z drewna wybarwione są w kolorze czereśni antycznej. Łóżko można kupić samo lub w opcji z materacem. Materac widoczny na stronie to model bonnellowy i średnio twardy. Jego wypełnienie stanowią, oprócz sprężyn, przekładki tapicerskie, mata kokosowa i płyty z pianki poliureatynowej T-25. Pokrycie materaca to żakardowa tkanina, którą wzmacnia pikowanie owatą 120g/m2. Materac ma grubość 16 cm i wymiar 160 x 200 cm.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 162 / 219 / 101 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 162 / 219 / 101 cm |
| Miejsce na materac | 160 / 200 cm |
| Wykończenie | drewniane , metalowe |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | w stylu retro |
| Nóżki | z nóżkami |
| Kolor | czarny , brązowy , czereśnia |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]