Nowoczesne i stabilne łóżko z drewna bukowego Hessler wpasuje się we wnętrza urządzone w różnych stylach. Wysokie ułożenie materaca ułatwi poranne wstawanie, a to zdecydowanie zwiększa komfort tego łóżka do sypialni. Dodatkowym atutem wysokiej ramy w wersji High jest łatwość sprzątania i zyskanie wolnej przestrzeni, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsce przechowywanie niezbędników sypialnianych.
Łóżko sypialniane Visby Hessler High wykonane z litego drewna bukowego, łączonego na tzw. \"mikrowczepy\". Dzięki temu mebel nie posiada skaz i sęków na widocznej stronie. Lekko pochyłe zagłowie zostało wykonane z poziomej deski, zamocowanej do pionowych wsporników. Takie rozwiązanie pozwala oprzeć się wygodnie nawet w pozycji siedzącej. Wszystkie meble z serii Hessler posiadają zaokrąglone elementy - górne, poziome krawędzie nóg i zagłowia.
Informujemy, że niektóre niewidoczne z zewnątrz elementy mebla mogą być wykonane z drewna sosnowego. Meble Visby wykonywane są z drewna bezsęcznego, co oznacza, że przy widocznych elementach nośnych poszczególne części drewniane łączone są za pomocą tzw. "mikrowczepów" - dzięki tym zabiegom usunięte są sęki, a co za tym idzie znacznie wzrasta jakość mebla. Mikrowczepy są zastosowane zarówno w buku jak i sośnie. Dzięki naturalnej konstrukcji drewna mikrowczepy na drewnie bukowym nie są bardzo widoczne, niemniej na drewnie sosnowym widać je bardziej.
Do tego modelu łóżka opcjonalnie dostępny jest drewniany stelaż pod materac o standardowej gęstości listew. Jeśli jednak planujesz zakupić lub używasz materaca kieszeniowego, to zalecamy stelaż o podwójnej gęstości. Stelaż podwójnej gęstości zapewni prawidłową podporę materaca kieszeniowego i przedłuży jego żywotność. Polecamy również profesjonalne stelaże z listew wygiętych łukowo. Stelaże przystosowane są do mocowania wkrętami 4,5x35 mm. Oferta nie obejmuje materaca i stelaża - ten dostępny jest jako opcja dodatkowo płatna. Stelaże STELLA w rozmiarach 180 cm i 200 cm składają się z dwóch mniejszych stelaży o szerokości 90 cm (dla 180 cm) oraz 100 cm (dla 200 cm). Przy stelażu elastycznym BORGE uchwyty z tworzywa mogą występować w kolorach innych niż te przedstawione na zdjęciu.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 125,5 (145,5/165,5/185,5/205,5) / 220 / 86 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 125,5 (145,5/165,5/185,5/205,5) / 220 / 86 cm |
| Miejsce na materac | 120 (140/160/180/200) / 200 cm |
| Głębokość przestrzeni na materac | 7,5 cm |
| Wysokość przodu | 38 cm |
| Odległość od podłogi do stelaża | 28,5 cm |
| Prześwit między podłogą a ramą łóżka | 12 cm |
| Grubość desek ramy łóżka | 2,5 cm |
| Liczba listew w stelażu zagęszczonym | 22 |
| Liczba listew w stelażu zwykłym | 14 |
| Odległość między listwami w stelażu zagęszczonym | ok. 4 cm |
| Odległość między listwami w stelażu zwykłym | ok. 8 cm |
| Wymiar listwy w stelażu (szer. / wys.) | 5,8 x 2 cm |
| Wykończenie | drewniane , lakierowane |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Szerokość materaca | o szerokości 120 cm , o szerokości 140 cm , o szerokości 160 cm , o szerokości 180 cm , o szerokości 200 cm |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pikowanie | niepikowane |
| Stelaż | bez stelaża , ze stelażem zwykłym |
| Rodzaj drewna | z drewna bukowego |
| Materac | bez materaca |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | biały , brązowy , orzech , palisander , buk |
| Nóżki | z nóżkami |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.