Praktyczne i stylowe uzupełnienie przestrzeni jadalnianej tylko ze stałem Lukas! Ten model to idealna wręcz propozycja, zdająca egzamin zarówno podczas codziennych posiłków, jak i okazjonalnych zgromadzeń w towarzystwie znajomych i przyjaciół. Dzięki funkcji rozkładania, Lukas nie boi się nawet świątecznych spotkań, czy wielu innych, okazjonalnych wydarzeń. Z powodzeniem wykorzystasz go zarówno w domu, jak i kawalerce.

Nowoczesny stół rozkładany Lukas posiada okrągły blat, do produkcji którego wykorzystano płytę MDF. Powierzchnię pokrywa laminat, przypominający drewno w wybarwieniu dąb złoty. Podstawę tworzą oryginalnie uformowane nogi, wykonane z czarnego metalu. Dzięki trzem wkładkom, stół ten potrafi zwiększyć szerokość aż o 150 cm! Stoły do jadalni to meble, których możliwości aranżacyjne sięgają znacznie dalej, niż tradycyjny salon!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100-250 / 100 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100-250 / 100 / 75 cm |
| Grubość blatu | 3,6 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 100 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 250 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada