Rozbudowana kompozycja szklanych kul zawieszonych na jednej podsufitce tworzy efekt świetlnej instalacji, która natychmiast przyciąga uwagę. Capri Disc 3 w złotym wykończeniu to lampa wisząca glamour zaprojektowana do przestrzeni, w których światło ma być zarówno funkcjonalne, jak i spektakularne.
Jeśli urządzasz przestrzeń, w której liczy się efekt „wow”, lampa wisząca Capri Disc 3 spełni oczekiwania. Wieloelementowa forma przypominająca połączone bańki mydlane buduje wrażenie lekkości, mimo imponujących rozmiarów kompozycji. Światło skierowane w dół doświetla stół lub strefę wypoczynkową, a delikatne rozproszenie ku górze podkreśla wysokość wnętrza. Lampy wiszące takie jak ten model sprawdzą się w salonie z wysokim sufitem, nad dużym stołem w jadalni lub w eleganckim lobby - to oświetlenie sufitowe stworzone do reprezentacyjnych wnętrz.
Lampa Capri Disc 3 łączy ręcznie formowane szkło z anodowanym aluminium w złotym kolorze. W kloszach mogą występować drobne pęcherzyki powietrza, będące naturalnym efektem procesu produkcyjnego. Złote elementy wewnątrz kul subtelnie podkreślają źródło światła i nadają kompozycji elegancki, biżuteryjny charakter. Model Capri Disc 3 marki MOOSEE należy do rozbudowanej kolekcji Capri, która umożliwia tworzenie spójnych aranżacji z lampami wiszącymi i kinkietami w jednym stylu. Seria jest chętnie wybierana do apartamentów premium oraz przestrzeni hotelowych, gdzie światło pełni funkcję dekoracyjnej dominanty.
Wybierz oświetlenie, które definiuje przestrzeń i przyciąga uwagę od pierwszego spojrzenia - zamów lampę Capri Disc 3.
Tak, wysoki strumień świetlny 3300 lm oraz rozbudowana forma sprawiają, że model najlepiej prezentuje się w przestronnych salonach, jadalniach i lobby.
Tak, kompozycja trzech głównych kul równomiernie doświetla blat, tworząc efektowną oprawę strefy jadalnianej.
Wielopoziomowa konstrukcja i wyrazista forma dobrze wypełniają przestrzeń o podwyższonym suficie.
Drobne pęcherzyki powietrza w szkle są naturalnym efektem ręcznej obróbki i nadają każdej lampie indywidualny charakter.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 80 / 273 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 80 / 273 cm |
| Średnica klosza | 3x30 cm, 6x18 cm, 4x14 cm, 1x10 cm |
| Masa (netto) | 10 kg |
| Moc źródła światła | 6 x 7W |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Wykończenie klosza | szkło |
| Typ klosza | zamknięty |
| Kształt klosza | kula |
| Ilość kloszy | 10 i więcej |
| Kolor klosza | transparentny |
| Barwa światła | ciepła |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | pozostałe |
| Źródło światła | żarówka LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Styl | nowoczesne |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.