Połączenie szkła i metalu to niezwykle uniwersalne, a zarazem modne zestawienie, które z łatwością wpisze się w większość współczesnych aranżacji wnętrz. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań odpowiedniego oświetlenia oraz chcesz, aby było ono utrzymane właśnie w tej stylistyce, designerska lampa wisząca Crystal z pewnością Cię urzeknie. Rewelacyjnie zaprezentuje się ona w pojedynkę, jak i w nieco większych grupach zróżnicowanych pod względem konfiguracji. Model ten idealnym rozwiązaniem zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i publicznych, w których z pewnością nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie.
Elementy wyróżniające designerską lampę wiszącą Crystal:
Designerska lampa wisząca Crystal posiada okrągły klosz, który wykonany jest z dymionego szkła oraz dodatkowo przyozdobiony dekoracyjnymi kryształkami. Do produkcji pozostałych elementów użyto metalu o chromowanym wykończeniu. Przy ingerencji światła klosze stają się przezroczyste, natomiast gdy lampa jest zgaszona, można zauważyć jej lśniącą powierzchnię.
Kod produktu: 003064-001008
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 13 / 13 / 134 cm |
| Wymiary klosza (szer. / gł. / wys.) | 13 / 13 / 16 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 13 / 13 / 134 cm |
| Wymiary klosza (szer. / gł. / wys.) | 13 / 13 / 16 cm |
| Oprawa żarówki | G9 |
| Moc źródła światła | max. 42 W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230 V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Wykończenie klosza | szkło |
| Typ klosza | półotwarty |
| Ilość kloszy | 1 |
| Kształt klosza | okrągły |
| Kolor klosza | szary |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Źródło światła | żarówka LED |
| Barwa światła | bez żarówki |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada