Stolik kawowy Cardigan 5150-M624 to doskonała propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design połączony z funkcjonalnością. Jego kwadratowy kształt i połączenie kolorów dąb artisan z czarnym tworzą elegancki, ale zarazem surowy wygląd, który świetnie wpasuje się w różne style wnętrz - od industrialnego, przez nowoczesny, po minimalistyczny. Wielką zaletą tego stolika są dwie dodatkowe półki, które pozwalają na przechowywanie różnych drobiazgów - od książek, przez dekory, po piloty i inne akcesoria, które chcesz mieć zawsze pod ręką.
Kwadratowy stolik kawowy Cardigan produkowany jest z płyty meblowej w kolorze dąb artisan / czarny. Nowoczesny design, połączenie kolorów dąb artisan i czarny oraz dodatkowe półki do przechowywania sprawiają, że stolik stanie się sercem Twojego wnętrza. Zainwestuj w ten stolik i ciesz się komfortem, który oferują nowoczesne ławy pokojowe - funkcjonalne, eleganckie i ponadczasowe!
Kup teraz i ciesz się stylowym oraz funkcjonalnym rozwiązaniem w swoim salonie!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 80 / 45 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 80 / 45 cm |
| Masa (netto) | 29,6 kg |
| Max obciążenie blatu | 20 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 80 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 80 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Kształt blatu | kwadratowe |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | z półką |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | czarny , brązowy , dąb |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.