Kwadratowy stolik kawowy Madrid to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. To idealne połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością, które z łatwością dopasujesz do różnorodnych aranżacji wnętrz - od industrialnych po skandynawskie i klasyczne. Ten stolik kawowy to nie tylko stylowy mebel, ale również wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Górny blat oferuje wystarczająco dużo miejsca na filiżanki kawy, przekąski, laptopa czy dekoracje, a przestronna półka pod blatem pozwala utrzymać porządek - przechowasz tam czasopisma, książki, piloty czy inne drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką.
Kwadratowy stolik kawowy z półką Madrid produkowane jest z płyty meblowej w kolorze drewna jackson hickory - obrzeża pokryte PCV w tym samym kolorze. Kupując takie ławy pokojowe, inwestujesz w stylowy i funkcjonalny mebel, który będzie służyć Ci przez lata. Doskonały wybór dla osób ceniących estetykę, praktyczność oraz wysoką jakość wykonania. Stolik ten świetnie sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas spotkań towarzyskich, rodzinnych czy wieczornego relaksu.
Nie czekaj! Już dziś zamów kwadratowy stolik Madrid i odmień wnętrze swojego domu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 81 / 81 / 45 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 81 / 81 / 45 cm |
| Masa (netto) | 21 kg |
| Wysokość podstawy | 8 cm |
| Max obciążenie | 30 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 80 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 80 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Kształt blatu | kwadratowe |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | z półką |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada