Lubisz meble o skromnej, pozbawionej zbędnych zdobień formie? Chciałbyś, aby Twoja komoda pokojowa była zaprojektowana w takim właśnie stylu? Mamy zatem propozycję, która z pewnością przypadki Ci do gustu! Oferujemy białą komodę pokojową z szufladami i drzwiczkami Best Chest, z którą w praktyczny i efektowny sposób uzupełnisz aranżację nowoczesną, klasyczną a nawet skandynawską. Dostarczy wygodne miejsce przechowywania odzieży, bielizny oraz wielu domowych drobiazgów.
Klasyczna komoda pokojowa Best Chest wykonana jest z wiórowej płyty meblowej. Korpus w popularnym, drewnopodobnym dekorze dąb Artisan idealnie komponuje się z białymi, gładkimi frontami w macie. Formę uzupełniają estetyczne uchwyty z tworzywa sztucznego w kolorze chrom mat. Mebel wymaga montażu do ściany (okucia dołączone do zestawu).
Biała komoda pokojowa Best Chest to mebel stworzony z myślą o funkcjonalności - przekonaj się już teraz!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 77 / 29 / 77 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 77 / 29 / 77 cm |
| Max obciążenie blatu | 20 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Podstawa | na cokole |
| Szerokość | o szerokości ok. 80 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Uchwyty | z uchwytami prostymi |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni |
| Ilość szuflad | z 2 szufladami |
| Ilość drzwi | 3 drzwiowe |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | biały , brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada