Marzysz o prywatnym kąciku do pracy, w którym będziesz mógł w komfortowych warunkach wykonywać codzienne obowiązki? Jeśli jesteś zwolennikiem funkcjonalnych rozwiązań w meblarstwie to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta na krzesło biurowe Saga Plus. Model ten posiada szeroki zakres regulacji oparcia oraz siedziska, dzięki czemu możesz przyjąć wygodną i poprawną pozycję podczas siedzenia, nie obciążając tym samym kręgosłupa. Mebel ten świetnie spełni swoją rolę zarówno w domowych gabinetach, jak i w różnego rodzaju biurach bądź gabinetach lekarskich.
Oparcie krzesła wykonane jest z czarnej siatki, natomiast siedzisko to tkanina materiałowa w kolorze czarnym. Podstawa w formie krzyżaka powstała z tworzywa sztucznego. Krzesło posiada atest badań wytrzymałościowych i przeznaczone jest do pracy w trybie ciągłym 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Fotel spełnia wymogi BHP dotyczące krzeseł biurowych zgodnie z rozporządzeniem Dz. U. poz. 2367.
Z fotelem Saga Plus oraca za biurkiem to przyjemność!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 66 / 66 / 115,5-138,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 66 / 66 / 115,5-138,5 cm |
| Wysokość siedziska | 48-60 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego , na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Haft | bez haftu |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Mechanizm | z mechanizmem asynchronicznym |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada