Hoker Fox 65 wykonany jest z błyszczącego technopolimeru nylonu PA6 lub czystego poliwęglanu. Odporne na zarysowania oraz promieniowanie UV. Tradycyjne krzesło barowe dzięki zastosowanym materiałom przeźroczystym zyskało nowoczesny charakter. Wytrzymałość i odporność na zarysowania sprawiają, że doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju pubów.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 36 / 36 / 65 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 36 / 36 / 65 cm |
| Średnica siedziska | 27 cm |
| Masa (netto) | 3 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Wysokość oparcia | bez oparcia |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Wysokość siedziska | o wysokości ok. 65 cm |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Pikowanie | niepikowane |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | designerskie |
| Kolor | biały , czarny , transparentny , czerwony |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada