Uwolnij z siebie naturę prawdziwego gamera! Regulowany fotel dla graczy Maximo pozwoli Ci w komfortowy sposób przeżyć nawet najbardziej ekscytujące i emocjonalne rozgrywki! Z nim będziesz mógł cieszyć się pełnią wygody, niezależnie od tego, jak wiele godzin będzie trwała Twoja sesja. Sprawdzi się zarówno do relaksu, jak i pracy, wykonywanej w pozycji siedzącej. Stylowa, usportowiona forma fotela ożywi całą aranżację, nakłaniając do owocnych, wirtualnych przygód!

System ten umożliwia również zablokowanie oparcia w różnych pozycjach, regulowanie wysokości siedziska, a także zapewnia możliwość obrotu o 360° bez konieczności wstawiania z fotela.
Siedzisko fotela Maximo wypełnione jest miękką pianką, zapewniającą wysoki poziom wygody. Konstrukcję tworzą elementy tworzywa sztucznego oraz metalu. Oparcie tapicerowane jest specjalną mikro-siatką Air Mesh, która gwarantuje swobodny i prawidłowy przepływ powietrza.

Fotele biurowe w wersji designerskiej dają nieograniczone możliwości aranżacyjne!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 77 / 72 / 120-128 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 77 / 72 / 120-128 cm |
| Wysokość siedziska | 47-55 cm |
| Max obciążenie | 150 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego , na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami tapicerowanymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Mechanizm | z mechanizmem Multiblock |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Podnóżek | z podnóżkiem |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Haft | bez haftu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Wytrzymałość | z atestem do 150 kg |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | gaming |
| Styl | designerskie |
| Kolor | czarny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.