Ergonomiczny, bezpieczny oraz niezawodny - taki jest właśnie designerski fotel gamingowy na kółkach Diablo X-Player! Przedstawiony model zabezpieczy Twój kręgosłup oraz sprawi, że raz na zawsze zapomnisz czym są negatywne konsekwencje, płynące z wielogodzinnego przebywania w siedzącej pozycji. Niesztampowa stylistyka tego wyjątkowego fotela sprawi, że całe Twoje pomieszczenie przejdzie prawdziwą i zaskakującą metamorfozę!

Tapicerka designerskiego krzesła gamingowego X-Player to połączenie dwóch przewiewnych materiałów – siateczki Diablo Honeycomb™ oraz tkaniny EcoFiber™. Takie wykończenie zapewnia maksymalny komfort podczas pracy, gamingu i nauki nawet w ciepłe dni. Boczną stronę siedziska oraz tył oparcia pokrywa gładka ekoskóra HDS™, dbająca jednocześnie o wizualny efekt wow. Odpowiednie napięcie materiału zapewniają mocne przeszycia Nylon™ LV3. Przedstawione krzesło biurowe jest wygodne dzięki piance HR, która wypełnia całą sylwetkę. Wyprofilowane siedzisko Dual Layer™ posiada jej podwójną warstwę.
Z fotelem X-Player czeka Cię mnóstwo relaksu!
| Wymiary (szer. / wys.) | 68 / 135-145 cm |
| Wymiary (szer. / wys.) | 68 / 135-145 cm |
| Max obciążenie | 150 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Zagłówek | z zagłówkiem bez regulacji |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Mechanizm | z mechanizmem TILT |
| Wytrzymałość | z atestem do 150 kg |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.