Designerski fotel gamingowy Diablo X-Horn - oto innowacyjny model, łączący w sobie nowoczesne rozwiązania techniczne z wyjątkową, spektakularną i odważną stylistyką. Zachwycający wygląd odmieni oblicze Twojego pokoju, biura lub gabinetu, a pakiet regulacji i mechanizmów skutecznie zadba o dobrą kondycję kręgosłupa i niezaprzeczalną wygodę użytkowania.

Gładka tapicerka w oryginalnym fotelu dla gracza Diablo X-Horn w kolorze wyrazistej bieli powstała z ekoskóry HDS™. Staranne przeszycia oraz efektowne aplikacje przyciągają wszystkie spojrzenia. Nylonowe nici i mocne przeszycia gwarantują estetyczny wygląd oraz wysoką jakość produktu. Wnętrze kubełkowego siedziska i oparcia wypełnia sprężysta pianka HR, a podłokietniki posiadają piankową wstawkę. Masa wygody w niezapomnianej formie - taki jest właśnie X-Horn!
| Wymiary (szer. / wys.) | 73 / 133-143 cm |
| Wymiary (szer. / wys.) | 73 / 133-143 cm |
| Masa (netto) | 30 kg |
| Max obciążenie | 150 kg |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry |
| Wykończenie podstawy | na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Mechanizm | z mechanizmem TILT |
| Wytrzymałość | z atestem do 150 kg |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada