Klasyka gatunku w niezwykle nowoczesnym wydaniu - oto fotel biurowy z podłokietnikami Diablo V-Basic! Ten model łączy w sobie praktyczne, przemyślane rozwiązania z eleganckim designem, przez co rewelacyjnie podkreśla charakter stylowego biura lub gabinetu, w którym konieczne jest stworzenie wygodnego miejsca siedzącego do wielogodzinnej pracy. Z nim Twój kręgosłup zyska pełne podparcie, a Ty z pewnością odczujesz różnicę już od pierwszych chwil jego użytkowania!
Designerskie krzesło biurowe Diablo V-Basic posiada wygodne siedzisko i oparcie, których powierzchnia pokrywa jest przewiewną siateczką V-Mesh w kolorze czarnym. Zapewnia ona swobodną cyrkulację powietrza, przez co ciało osoby korzystającej nie przegrzeje się nawet w upalne dni. Klasyczna czerń powierzchni siedzącej w zestawieniu z białym stelażem i srebrną podstawą tworzy wysmakowany kontrast, który wpadnie w oko nawet najbardziej wymagającym odbiorcom! Fotel spełnia wymogi BHP dotyczące krzeseł biurowych zgodnie z rozporządzeniem Dz. U. poz. 2367.
Siła wyrazistego designu - wybierz ją i Ty!
| Szerokość całkowita | 68 cm |
| Wysokość całkowita | 119-130 cm |
| Max obciążenie | 140 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe , na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Haft | bez haftu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Mechanizm | z mechanizmem TILT |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada