Jesteś miłośnikiem naturalnych rozwiązań w meblarstwie i aranżacji wnętrz? Doskonale trafiłeś! Przedstawiamy dębową komodę z szafką i szufladami Aston, obok której nie przejdziesz obojętnie! Estetyka wykonania oraz dbałość nawet o najmniejsze szczegóły wprawią w zachwyt nawet tych najbardziej wymagających! Komoda łączy w sobie dobry wygląd z funkcjonalnością - to nieoceniony pomocnik w panowaniu nad porządkiem w niemalże każdym wnętrzu użytkowym!
Duża komoda do salonu Aston wykonana jest z płyty pokrytej bielonym fornirem z drewna dębowego, natomiast nóżki to lite drewno dębowe. Całość zabezpieczona jest specjalnym olejem, który chroni przed utratą koloru. Komoda na nóżkach zyskuje wizualną lekkość - podstawa w takiej formie jest pomocna podczas prac porządkowych, gdyż ułatwia dostęp urządzeniom sprzątającym.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160 / 40 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160 / 40 / 75 cm |
| Masa (netto) | 50 kg |
| Max obciążenie | 15 kg / 1 półka |
| Wykończenie | fornirowane |
| Wykończenie frontów | w kolorze drewna |
| Uchwyty | z gałkami |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Podstawa | na nóżkach |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni , do jadalni |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Szerokość | o szerokości ok. 160 cm |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada