Z myślą o osobach posiadających wygórowane wymagania powstał projekt ergonomicznego fotela obrotowego Hero B, z którym praca przy biurku stanie się o wiele przyjemniejsza. Czarna wersja fotela sprawia, iż bezproblemowo wpasuje się w każdy wystrój wnętrza. Jest świetną propozycją zarówno dla pracowników biurowych jak i kadry kierowniczej oraz dyrektorskiej. Ten fotel biurowy posiada szeroki zakres regulacji, co pozwala na dopasowanie pozycji siedzenia do własnych potrzeb i oczekiwań. Z tym modelem unikniesz nadmiernego przeciążenia pleców i kręgosłupa podczas wielogodzinnej nauki lub pracy w pozycji siedzącej.
Siedzisko i oparcie ergonomicznego fotela biurowego Hero B tapicerowane jest czarną tkaniną materiałową. Rama i podłokietniki wykonane z czarnego tworzywa sztucznego. Pięcioramienna podstawa z polerowanego aluminium posiada kółka miękkie, które stanowią idealne rozwiązanie do powierzchni twardych. Fotel spełnia wymogi BHP dotyczące krzeseł biurowych zgodnie z rozporządzeniem Dz. U. poz. 2367.
Zaawansowane rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
| Wymiary (szer. / wys.) | 70 / 114-130 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 45 / 47-52 / 43-55 cm |
| Wymiary (szer. / wys.) | 70 / 114-130 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 45 / 47-52 / 43-55 cm |
| Szerokość oparcia | 48 cm |
| Wysokość oparcia | 59 cm |
| Masa (netto) | 24 kg |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Mechanizm | z mechanizmem Synchron |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | designerskie |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada