Wprowadź do swojego wnętrza harmonię luksusu i nowoczesności dzięki dwudrzwiowej komodzie Stilig ST908 - to stylowy mebel, który zachwyca prostą formą, eleganckim wykończeniem i subtelnymi złotymi akcentami. Grafitowa kolorystyka w zestawieniu ze złotymi detalami tworzy efektowny kontrast, który doda wnętrzu klasy i charakteru. Pojemne wnętrze pozwala na wygodne uporządkowanie ubrań, dokumentów czy akcesoriów domowych.
Dwudzrwiowa komoda do salonu Stilig produkowana jest z płyty MDF i okleiny debowej w kolorze grafitowym. Złote nóżki i detale wykonane są ze stali nierdzewnej. Komody pokojowe do salonu takie jak ten model to doskonały wybór do salonu, sypialni lub przedpokoju.
Postaw na styl i jakość - wybierz komodę Stilig ST908 i odmień swoje wnętrze już dziś!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 110 / 40 / 90 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 110 / 40 / 90 cm |
| Masa (netto) | 55 kg |
| Wykończenie | fornirowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Ilość szuflad | bez szuflad |
| Uchwyty | z frontami bez uchwytów |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Podstawa | na nóżkach |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni , do jadalni , do przedpokoju |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Szerokość | o szerokości ok. 110 cm |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | grafitowy |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.