Funkcjonalny mebel, który na pewno zostanie doceniony zarówno przez amatora majsterkowania, ale również przez doświadczonego w dziedzinie napraw eksperta - stół warsztatowy Henry! Ten model posiada dużą powierzchnię roboczą, gwarantującą swobodę podczas wykonywania pracy, a także pokaźną strefę przechowywania, w której w bezpieczny sposób będziesz mógł ukryć profesjonalny sprzęt, wszystkie śrubokręty i klucze, a także wiele innych narzędzi. Sprawdzi się zarówno w prywatnych garażach przydomowych, ale również w profesjonalnych warsztatach.
Duży stół garażowy Henry to solidny mebel, sprawdzający się podczas wielu codziennych zadań. Do jego produkcji wykorzystani metal - profil oraz front szafek tworzy stal 1,1 mm, szuflady - 1 mm, a korpus i pozostałe elementy - 0,8 mm. Blat użytkowy wykonany jest z laminowanej płyty MDF, który imituje jasne drewno. Podstawę stołu uzupełniono o stopki z możliwością regulacji. Ich zastosowanie pozwala odpowiednio wypoziomować mebel nawet na nierównościach.
Z tym modelem Twoja praca znacznie zyska na jakości!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 170 / 60 / 85 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 170 / 60 / 85 cm |
| Grubość blatu | 30 mm |
| Masa (netto) | 91 kg |
| Max obciążenie | 500 kg |
| Max obciążenie półki | 50 kg |
| Max obciążenie szuflady | 45 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 170 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | nierozkładane |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada