Efektowna forma inspirowana rozsypanymi monetami sprawia, że lampa Monete Single przyciąga wzrok i staje się centralnym elementem aranżacji. Chromowana powierzchnia i rzeźbiarska konstrukcja nadają wnętrzu nowoczesnego, designerskiego charakteru. Oprawa przystosowana jest do trzech źródeł światła G9, co pozwala uzyskać efektowne oświetlenie nad stołem w jadalni lub w nowoczesnym salonie.
Lampa wisząca Monete Single zaprojektowana jest z myślą o wnętrzach, w których oświetlenie ma przyciągać uwagę i budować charakter całej przestrzeni. Chromowana powierzchnia odbija światło, tworząc ciekawy efekt wizualny i subtelne refleksy na ścianach oraz suficie. Rzeźbiarska forma klosza przypominająca rozsypane monety sprawia, że lampa staje się nie tylko źródłem światła, ale również dekoracyjnym elementem wnętrza. Lampy wiszące takie jak ten model dobrze odnajdują się w aranżacjach nowoczesnych, designerskich oraz eklektycznych.
Lampa sufitowa Monete Single wykonana jest z chromowanego metalu, który tworzy dekoracyjną strukturę klosza. Lustrzana powierzchnia odbija światło i wzmacnia efekt wizualny całej konstrukcji, a transparentny przewód zawieszenia pozwala zachować lekkość formy i podkreśla rzeźbiarski charakter lampy. Ten model należy do kolekcji Monete marki MOOSEE, która wyróżnia się oryginalnym wzornictwem i designerską formą kloszy inspirowanych motywem monet. Lampy z tej serii często pojawiają się w nowoczesnych aranżacjach salonów, jadalni oraz przestrzeni komercyjnych.
Postaw na oświetlenie, które przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu wyrazisty charakter - zamów lampę Monete Single.
Lampa przystosowana jest do trzech żarówek z trzonkiem G9 o maksymalnej mocy 40 W każda.
Nie, żarówki należy dokupić osobno, co pozwala dobrać odpowiednią barwę i moc światła.
Konstrukcja lampy wykonana została z chromowanego metalu.
Tak, model Monete Single montowany jest bezpośrednio do instalacji sufitowej.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 40 / 40 / 200 cm |
| Wymiary podsufitki (szer. / gł. / wys.) | 10 / 10 / 3,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 40 / 40 / 200 cm |
| Wymiary podsufitki (szer. / gł. / wys.) | 10 / 10 / 3,5 cm |
| Średnica klosza | 40 cm |
| Oprawa żarówki | G9 |
| Moc źródła światła | max 40 W |
| Żarówka w komplecie | nie |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Typ klosza | półotwarty |
| Ilość kloszy | 1 |
| Kształt klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | srebrny |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Źródło światła | żarówka LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Barwa światła | bez żarówki |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Styl | designerskie |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada