Przestrzeń, w której wykonujemy swoje obowiązki powinna być tak skonstruowana żeby było nam wygodnie. Powinniśmy mieć odpowiedni blat roboczy i pasujące do niego krzesło. Nie bez znaczenia jest też miejsce do przechowywania potrzebnych nam dokumentów i akcesoriów. Właśnie dlatego biuro powinno być wyposażone w odpowiednie meble. Poznaj serię mebli biurowych Smart i jej przedstawiciela - biurko Smart 130 w kolorze dąb pradawny / czarny mat.
Biurka komputerowe Smart 130 wykonywane są z czarnej płyty MDF pokrytej matą akrylową w matowym wykończeniu oraz z płyty obustronnie melaminowanej w kolorze dąb pradawny. Użyte materiały cechują się zwiększoną odpornością na zarysowanie i oddziaływanie promieniowania UV. Kontenerek, który można kupić wraz z biurkiem wyposażony jest w dwie szuflady. W naszej ofercie znajdziesz też szafę biurową, regał biurowy i komodę do biura z serii Smart.
Taki zestaw mebli z pewnością pomoże Ci stworzyć funkcjonalne i świetnie wyglądające miejsce pracy!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130 / 65 / 79 cm |
| Wymiary kontenerka (szer. / gł. / wys.) | 46 / 44 / 54 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130 / 65 / 79 cm |
| Wymiary kontenerka (szer. / gł. / wys.) | 46 / 44 / 54 cm |
Wysokość blatu biurka to 74,5 cm.
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie nóg | z nogami z płyty meblowej |
| Podstawa | pozostałe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji wysokości |
| Kółka | bez kółek |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość szuflad | bez szuflad |
| Typ biurka | biurka klasyczne |
| Szuflady | bez szuflad |
| Półka pod klawiaturę | bez półki pod klawiaturę |
| Kontenerek | bez kontenerka , z kontenerkiem |
| Nadstawka | bez nadstawki |
| Regulacja nachylenia blatu | bez regulacji |
| Szafka | bez szafki |
| Miejsce na przechowywanie | bez miejsca przechowywania |
| Szerokość | o szerokości ok. 130 cm |
| Styl | nowoczesne |
| Przeznaczenie biurka | do biura , do gabinetu |
| Kolor | brązowy , dąb |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.