Kończysz wyposażać swój pokój dzienny, a może brakuje Ci organizera do sypialni lub dodatkowej strefy przechowywania w pokoju dziecka? W tych i wielu innych miejscach idealnie sprawdza się biały regał Busto - model, łączący funkcjonalność ze stylem! Dzięki odpowiedniej formie rewelacyjnie prezentuje się w miejscu zejścia ścian, wykorzystując cenną przestrzeń użytkową do maksimum. Ten uniwersalny mebel w pełni sprosta Twoim potrzebom!
Nowoczesny regał pokojowy Busto to mebel pasujący do niemal każdej aranżacji. Wykonany jest z wiórowej płyty melaminowonej, występującej w odcieniu białym. Takie regały pokojowe wpadają w oko nie tylko odbiorcom dorosłym, ale również dzieciom!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 30 / 30 / 129,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 30 / 30 / 129,5 cm |
| Masa (netto) | 11,8 kg |
| Max obciążenie | 15 kg / 1 półka |
| Wykończenie | laminowane |
| Typ regału | otwarty jednostronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | 5 półek |
| Szerokość | o szerokości ok. 30 cm |
| Styl | nowoczesne |
| Wysokość regału | niski |
| Kolor | biały |
| Kształt regału | słupek |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada