Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
po prawej stronie 
3
po lewej stronie 
1
HMfurniture
1
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Miejsce na mysz komputerową: po lewej stronie usuń filtry
48h

Cena od: 105,00 zł
Koszt dostawy: 15,00 zł
Czas realizacji: 48h

Stolik pod laptopa to doskonałe rozwiązanie dla osób często korzystających, przeważnie w warunkach domowych, z tego typu urządzeń przenośnych. Znajdziesz u nas stoliki pod laptopa dla leworęcznych oraz praworęcznych, do których produkcji używa się drewna naturalnego, płyty meblowej i metalu.

Oferujemy stoliki pod laptopa z pochylanym blatem, który zakończony jest specjalną barierką, chroniącą urządzenie przed zsunięciem się i uszkodzeniem. Niepodważalną zaletą tych produktów, jest ich dostępność w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni model, który stanie się nieodłącznym elementem wyposażenia pomieszczenia. Koniecznie zapoznaj się również z naszą ofertą na kontenerki biurowe, w których możesz przechowywać dokumentację bądź różne przybory piśmiennicze, dzięki czemu zachowasz porządek na blacie biurka.
 

Stoliki pod laptopa dla leworęcznych - meble, które zapewniają wygodę

Niewątpliwą zaletą modeli jakimi dysponujemy jest składana konstrukcja, która ułatwia przechowywanie i przenoszenie. Stoliki pod laptopa dla leworęcznych pozwalają na umieszczenie myszy komputerowej lub niezbędnych akcesoriów po lewej stronie urządzenia, co zdecydowanie korzystnie wpłynie na warunki wykonywanych obowiązków. Stoliki pod laptopa przypadną do gustu w szczególności miłośnikom całonocnego oglądania seriali na Netflixie! Ogromną popularnością cieszą się również nasze komody pokojowe, które dzięki rewelacyjnie rozplanowanej powierzchni użytkowej, pomogą Ci w utrzymaniu porządki i ładu w pomieszczeniu!
 

Stoliki pod laptopa dla leworęcznych - w łóżku, na sofie i w foteli wypoczynkowym…

Stoliki pod laptopa dla leworęcznych pozwalają w komfortowych warunkach pracować w niemalże każdym miejscu, gdzie dotychczas praca była niewygodna - w łóżku, na ulubionej kanapie lub w wygodnym fotelu wypoczynkowym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które często przynoszą swoją pracę do domu i nie mogą sobie nigdy znaleźć wygodnego miejsca. Stolik pod laptopa sprawi, że wykonywanie codziennych zadań, nie będzie już tylko przykrym obowiązkiem! Wybierz ten mebel i łącz ze sobą przyjemne z pożytecznym! Polecamy również nasze fotele biurowe, które posiadają szereg regulacji, dzięki czemu pozwalają one na przyjęcie wygodnej pozycji podczas siedzenia. Fotel wraz z funkcjonalnym biurkiem, pomogą Ci w stworzeniu komfortowego stanowiska do wykonywania codziennych obowiązków!
 

Stoliki pod laptopa, które mogą Cię zainteresować:

  • stoliki z szufladami, w których pomieścisz biurowe drobiazgi,
  • stoliki pozbawione szuflad, które mogą pełnić funkcję tacy śniadaniowej,
  • stoliki z regulacją wysokości blatu, które możesz dostosować do własnych preferencji.


Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł