Wysokie krzesło specjalistyczne Robin KM13 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody i ergonomii w pracy wymagającej długotrwałego siedzenia. Wyposażone w praktyczny podnóżek, zapewnia wsparcie dla nóg i prawidłową postawę. Krzesła biurowe takie jak ten model świetnie sprawdzą się w laboratoriach, warsztatach i innych miejscach wymagających trwałych i funkcjonalnych mebli.
Krzesło specjalistyczne Robin posiada siedzisko i oparcie z szarego poliuretanu oraz szary stelaż z wytrzymałego tworzywa sztucznego - podstawa produkowana jest z nylonu. Jeśli szukasz niezawodnego krzesła, które podnosi komfort pracy na co dzień, ten model to doskonały wybór!
Wybierz krzesło Robin KM13 - komfort i styl w jednym, zaprojektowany z myślą o Twojej efektywności!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 63 / 63 / 93-117 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 63 / 63 / 93-117 cm |
| Wysokość siedziska | 54-78 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Kółka | z kółkami |
| Podnóżek | z podnóżkiem |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Haft | bez haftu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Mechanizm | bez mechanizmu bujania |
| Zastosowanie | biuro , laboratorium |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.