Akrylowa lampa wisząca Vitrum to model, który z powodzeniem wykorzystasz w niemal każdym domowych zakamarku, w którym panuje stylizacja loftowa, industrialna oraz glamour. Będzie stanowiła spójne dopełnienie aranżacji, a także sprawdzi się w roli głównego oświetlenia całego pomieszczenia. Ze względu na neutralną kolorystykę bez problemu dopasujesz ją do posiadanych już mebli, zarówno tych o strukturze drewnopodobnej, jak i gładkiej.
Lampa wisząca w stylu loft Vitrum posiada oryginalną oprawę z transparentnego akrylu, uzupełnionego o pionowe paski. Pozostałą część stanowią metalowe elementy, wybarwione na kolor satynowego złota oraz matowej czerni. Wnętrze półotwartego klosza posiada wbudowane źródło światła ledowe o delikatnie ciepłej barwie. Z tym modelem wiszącej lampy uzupełnisz nie tylko dom, ale również lokale usługowe.
Kod produktu: 10807
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 20 / 20 / 150 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 20 / 20 / 150 cm |
| Oprawa żarówki | LED - zintegrowany |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Moc źródła światła | 7W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Strumień świetlny | 420 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | tworzywo sztuczne |
| Typ klosza | półotwarty |
| Ilość kloszy | 1 |
| Kształt klosza | misa |
| Kolor klosza | transparentny |
| Barwa światła | ciepła |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | w stylu loftowym |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.