Komoda pokojowa to taki mebel, który stać może prawie wszędzie. W każdym pomieszczeniu, w którym się pojawi będzie nieoceniona, a to za sprawą swego wnętrza, które pomieści dokładnie to co pomieścić powinno. Taki mebel przyda się nie tylko w sypialni czy pokoju dziecka, gdzie w towarzystwie szafy zorganizuje przechowywanie odzieży i bielizny, przydatny będzie też w salonie czy przedpokoju, gdzie pojemne szuflady skryją wszelkiej maści przedmioty. Nasza propozycja to szara komoda Denver z 3 szufladami, która bez problemu wkomponuje się w wiele przestrzeni.
Komoda Denver z 3 szufladami wykonana jest z płyty laminowanej, której grubość to 18 mm. Kolor płyty to szary chinchilla, blat wykonany jest w kolorze hikory. Całość wzmocniona jest obrzeżem PCV. Do produkcji nóżek oraz uchwytów szuflad wykorzystano drewno dębowe. Denver to komoda, która pomoże Ci zapanować nad bałaganem!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100 / 47 / 90 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100 / 47 / 90 cm |
| Wysokość nóżek | 17 cm |
| Max obciążenie blatu | 30 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Przeznaczenie | do pokoju młodzieżowego , do salonu , do sypialni , do jadalni , do przedpokoju |
| Podstawa | na nóżkach |
| Uchwyty | z uchwytami prostymi |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Szerokość | o szerokości ok. 100 cm |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.