Ergonomia pracy to podstawa - i Ty zaopatrz się w komfortowy fotel biurowy, który sprawi, że nawet wielogodzinna sesja za biurkiem okaże się czystą przyjemnością. Przedstawiamy stylowy fotel z ekoskóry Relax, który swoim bogatym wyposażeniem w mechanizmy regulacyjne oraz miękkim siedziskiem zagwarantuje wysokie standardy użytkowania i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Model ten polecamy w szczególności do wszystkich stylowo i elegancko urządzonych biur oraz gabinetów. Fotel Relax to również propozycja do domowego kącika pracowniczego.

Elegancki fotel gabinetowy Relax tapicerowany jest skórą ekologiczną i dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz model do własnego gustu oraz panującego lub planowanego wystroju wnętrza. Specjalnie profilowana konstrukcja pozwoli zredukować przeciążenie pleców i kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy biurowej.
Jeżeli chcesz już teraz odciążyć sylwetkę - postaw na ten właśnie model!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 64 / 75 / 110-118 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 64 / 75 / 110-118 cm |
| Wysokość siedziska | 46-54 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry |
| Wykończenie podstawy | na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami tapicerowanymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Zagłówek | z zagłówkiem bez regulacji |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Mechanizm | z mechanizmem TILT |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , beżowy i kremowy , brązowy , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada