Jeśli urządzasz nowoczesny przedpokój, z pewnością zainteresuje Cię stojący wieszak Salto 041 w królującym obecnie stylu industrialnym. Taki stojak na korytarz to prawdziwy skarb, który pomoże zapanować nad porządkiem! Ten wieszak na ubrania jest nie tylko miejscem na odzież - przechowasz na nim także obuwie, dodatki garderobiane i inne rzeczy, po które najczęściej sięgasz przed wyjściem z domu oraz zaraz po powrocie!
Industrialny stojak do przedpokoju na ubrania i buty Salto 041 wykonany jest z laminowanej płyty w kolorze rustykalnego brązu, który jest imitacją drewna i jego struktury oraz metalu malowanego na czarno. Takie nowoczesne rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom podążającym śladami nowinek w meblarstwie i aranżacji wnętrz.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 70 / 32 / 175 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 70 / 32 / 175 cm |
| Masa (netto) | 7,8 kg |
| Max obciążenie na hak | 3 kg |
| Max obciążenie siedziska | 80 kg |
| Wykończenie | metalowe |
| Lustro | bez lustra |
| Typ wieszaka | stojące |
| Parasolnik | bez parasolnika |
| Półka | z półką |
| Drążek | z drążkiem na wieszaki |
| Siedzisko | z siedziskiem |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada