Najlepszy sposób na modne uzupełnienie wnętrza? Jadalniane hokery! Do stylowych wnętrz glamour, urządzonych z klasą i szykownością, polecamy model Ariel! Ten hoker stanie się subtelnym znakiem dekoracyjnym w aranżowanym wnętrzu, pełniącym rolę nie tylko wizualną, ale również zwiększającą funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Po bliższym jego poznaniu przekonasz się, jak wielką wygodę może zaoferować!

Hoker jadalniany w stylu glamour Ariel opiera się na podstawie ze stali w złotym wykończeniu. Powierzchnia siedziska tapicerowana jest tkaniną welurową w wielu kolorach do wyboru. Wypełnienie stanowi warstwa pianki, która zapewnia wygodę, niezależnie od tego, jaką czynność w danej chwili wykonujesz. Z tym modelem codzienność stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43 / 46 / 108 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43 / 46 / 108 cm |
| Wysokość siedziska | 76 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Rodzaj tapicerki | tkanina welurowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Wysokość siedziska | o wysokości ok. 75 cm |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Pikowanie | pikowane |
| Elementy metalowe | złote |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | czarny , beżowy i kremowy , niebieski , zielony , szary , różowy , granatowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada