Lubisz wnętrza o nowoczesnych rozwiązaniach, przełamanych klasycznymi detalami? My również! W takiej stylistyce zachowany jest okrągły plafon ledowy Moa, który świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu użytkowym, niezależnie od jego przeznaczenia. Prezentowany model wyposażony jest w źródło światła o neutralnej barwie, które doskonale sprawdza się podczas wielu codziennych czynności. Taka barwa to świetlna alternatywa nie tylko salonu czy sypialni, ale również do sfer pracowniczych i biur, w których pomoże osiągnąć maksymalne skupienie podczas wykonywanych prac.
Czym wyróżnia plafon przysufitowy LED Moa?
Przysufitowy plafon w stylu klasycznym Moa powstał przy użyciu tworzywa sztucznego w kolorze białym. We wnętrzu zamkniętej oprawy umieszczono ledowe źródło światła 24W. Prezentowany model to uniwersalna forma, którą z łatwością dopasujesz do każdego pomieszczenia, zarówno domowego, jak i publicznego.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 40 / 40 / 11 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 40 / 40 / 11 cm |
| Oprawa żarówki | Wbudowany LED |
| Barwa światła | 4000K |
| Moc źródła światła | 24W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230 V |
| Strumień świetlny | 2720 LM |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Wykończenie klosza | tworzywo sztuczne |
| Typ klosza | zamknięty |
| Kształt klosza | okrągły |
| Kolor klosza | biały |
| Źródło światła | taśma LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Barwa światła | neutralna |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Styl | klasyczne |
Super sprzedawca wszystko zetelnie wytłumaczone,produkt zapakowany solidnie doszedł bez uszkodzeń