Poszukujesz dwuosobowego łóżka, z którym w funkcjonalny i efektowny sposób uzupełnisz aranżację sypialni? Trafiłeś idealnie! Przedstawiamy łóżko z wysokim zagłówkiem Dalate, które zapewni Tobie i Twojemu partnerowi komfort zarówno snu, jak i chwil wieczornego relaksu. Prezentowany model dzięki wysokiej podstawie ułatwi czyszczenie powierzchni podłogi pod meblem, co świetnie sprawdza się dla alergików.
Łóżko dwuosobowe do sypialni Dalate wykonane jest z płyty wiórowej z imitującym usłojenie drewna dekorem dąb Catania. Podstawę tworzą stabilne, metalowe nóżki czarne. Wysoki zagłówek z płyty uzupełniony jest o elementy miękkiej tkaniny w kolorze czarnym. Do łóżka opcjonalnie można dopić sprężynujący stelaż pod materac, który jest do samodzielnego montażu.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 181,6 / 211 / 98,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 181,6 / 211 / 98,5 cm |
| Miejsce na materac | 160 / 200 cm |
| Masa (netto) | 52,5 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Tapicerowanie | częściowo |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | klasyczne |
| Nóżki | z nóżkami |
| Kolor | brązowy , dąb |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.