Poszukujesz lampy, która swoją obecnością oraz emitowanym światłem wprowadzi niesamowicie przyjemną atmosferę oraz sprawi, że aranżowane wnętrze stanie się miejscem wyjątkowym? Przedstawiamy wiszącą lampę Lunette 4, która Ci w tym pomoże! Rewelacyjnie zaprezentuje się umieszczona nad stolem jadalnianym, gdzie zapewni odpowiednie oświetlenie podczas spożywania posiłków z bliskimi osobami. Wykorzystasz ją również w przedpokoju, czy salonie, w którym umili ci beztroski odpoczynek na sofie podczas oglądania ulubionego serialu lub czytania książki.
Do produkcji loftowej lampy wiszącej z trzema kloszami Lunette 4 użyto metalu w zestawieniu matowej czerni oraz satynowego złota, który podkreśla niesamowity wygląd całości. Lampa ta nada niesamowitego wdzięku każdemu pomieszczeniu, w którym tylko się znajdzie oraz zapewni piękne, wyjątkowo nastrojowe oświetlenie, które sprzyja dobremu samopoczuciu! Przedstawiony model stworzony jest z myślą o osobach ceniących sobie nietuzinkowe projekty!
Kod produktu: 10809
| Wymiary klosza (szer. / gł. / wys.) | 5,5 / 5,5 / 28 cm |
| Wymiary klosza (szer. / gł. / wys.) | 5,5 / 5,5 / 28 cm |
| Szerokość całkowita | 80 cm |
| Wysokość całkowita | 150 cm |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Moc źródła światła | 6 x 3 W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny | 1080 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Źródło światła | LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Typ klosza | zamknięty |
| Ilość kloszy | 3 |
| Kształt klosza | wąskie |
| Kolor klosza | czarny |
| Barwa światła | ciepła |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | pozostałe |
| Źródło światła | żarówka LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Styl | w stylu loftowym |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada