Krzesło, które można dopasować do wzrostu użytkownika? To możliwe! Przedstawiamy krzesło dziecięce Petit wymusza prawidłową postawę w czasie siedzenia. I to właśnie z myślą o naszym zdrowiu powstał projekt Dobre Krzesło. Krzesło dziecięce Petit w rozmiarze 3 dedykowane jest dla dzieci o wzroście od 119 do 142 cm. Petit przeznaczone jest przede wszystkim do sal szkolnych oraz pracowni w różnego rodzaju instytucjach edukacyjnych. Krzesło to będzie również świetnym uzupełnieniem każdego dziecięcego pokoju.


Tapicerka krzesła Petit wykonywana jest z miękkiej tkaniny, której motyw można wybrać 6 dostępnych: piłki, zwierzaki, dinozaury, motylki, sówki lub moro. Biała lamówka wokół siedziska i oparcia podkreśla charakterystyczny kształt krzesła i wykonana jest z kedry. Podstawę krzesła stanowi krzyżak w kolorze czarnym, który w standardzie wyposażony jest w kółka podgumowane o średnicy 50 mm.

Krzesło zalecane jest do niższych biurek dziecięcych, do biurek o standardowej wysokości 75 cm będzie ono za niskie.

| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 33 / 30 / 39-45 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 33 / 30 / 39-45 cm |
| Wysokość oparcia | 32,5 cm |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Obracanie | obrotowe |
| Regulacja wysokości | z regulacją wysokości |
| Kółka | z kółkami |
| Haft | bez haftu |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 3 (119-142 cm) |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Wzory | z motywami dziecięcymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , zielony , różowy , fioletowy , pozostałe kolory |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.