Krzesło do jadalni K5-FX to propozycja, która łączy wygodę z eleganckim designem, idealnym do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Jego miękkie, welurowe siedzisko z dekoracyjnymi przeszyciami w formie jodełki przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu subtelnej elegancji. Smukłe, delikatnie zwężane nogi nadają całości lekkości, a jednocześnie świetnie kontrastują z miękkim siedziskiem.

Krzesła do jadalni K5-FX mają siedziska tapicerowane tkaniną velvet. Model dostępny jest w aż siedmiu kolorach, dzięki czemu krzesło łatwo dopasować zarówno do minimalistycznej, jak i bardziej odważnej stylistyki pomieszczenia. Stabilny stelaż wykonany został z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny, co podkreśla nowoczesny charakter modelu i gwarantuje trwałość na lata.
To krzesło będzie stylowym i praktycznym elementem każdej jadalni, dodając wnętrzu charakteru i komfortu.
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 40 / 49 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 40 / 49 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Pikowanie | niepikowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , beżowy i kremowy , niebieski , zielony , żółty , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada