Proste meble tapicerowane o odpowiednio wykrojonym dla dzieci kształcie oraz ciekawej kolorystyce - poznaj zestaw kanap przedszkolnych Novum! Prezentowany komplet jest atrakcyjny wizualnie, a zarazem funkcjonalny, przez co idealnie sprawdzi się do kącika zabaw i relaksu. Będzie miejscem zarówno do interakcji z rówieśnikami, jak i samodzielnego czytania lub oglądania książeczek.
Sofy, fotelik oraz stolik z zestawu Novum wypełnione są pianką poliuretanową, zapewniającą miękkość i wygodę użytkowania. Każdy z elementów posiada pokrowiec z zamkiem, wykonany z materiału skóropodobnego, bezpiecznego do użytku przez dzieci. Wysoka jakość szycia i łączenia elementów oraz odpowiednio dopasowany pokrowiec eliminują efekt marszczenia się materiału. Teraz tradycyjne, niczym niewyróżniające się siedziska przedszkolne mogą odejść w niepamięć!
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 80 / 45 / 60 cm oraz 120 / 45 / 60 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 45 / 45 / 30 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 40 / 45 / 60 cm |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 80 / 45 / 60 cm oraz 120 / 45 / 60 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 45 / 45 / 30 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 40 / 45 / 60 cm |
| Wykończenie | z ekoskóry |
| Podstawa | bez podstawy |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | niebieski , zielony , żółty |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada