Poszukujesz mebla, z pomocą którego wypoczniesz po dniu wypełnionym obowiązkami? Twoje oczekiwania spełni rozkładany fotel wypoczynkowy Agustin, który gwarantuje wysoki komfort i wygodę użytkowania. Siedzisko stanie się nieodłącznym elementem strefy relaksu w salonie - swoją rolę spełni także w luksusowych biurach, gabinetach oraz hotelach. Rozkładane fotele wypoczynkowe to doskonałe miejsca do przerabiania ulubionej lektury, oglądania seriali przy ławie pokojowej, a także popołudniowej drzemki.

Rozkładany fotel do salonu Agustin tapicerowany jest tkaniną materiałową w kolorze popielatym lub beżowym. Tak komfortowe siedzisko spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 75 / 92-160 / 107-83 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 75 / 92-160 / 107-83 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Masa (netto) | 30 kg |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | na podstawie drewnianej |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami tapicerowanymi |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Bujanie | bez funkcji bujania |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Funkcja wstawania (lift) | bez funkcji wstawania |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ oparcia | z oparciem typu uszak |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | beżowy i kremowy , szary |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.