Co powiesz na mebel, który wpłynie na jakość i komfort Twojej pracy, zdalnej nauki lub sesji gamingu? Poznaj fotel biurowy z wysokim oparciem Mark, który okaże się świetną podporą podczas wielu codziennie wykonywanych czynności, związanych z obwiązkami, szkołą lub relaksem. Pozwoli Ci odprężyć sylwetkę, niezależnie od Twojego wzrostu. Przekonaj się, jak odpowiednio dobrane krzesła biurowe zmieniają efektywność!
Krzesło biurowe z podłokietnikami Mark tapicerowane jest czarną lub szarą ekoskórą. Podłokietniki z tworzywa sztucznego posiadają miękkie nakładki, zwiększające wygodę użytkowania. Pięcioramienną podstawę tworzy lakierowany metodą proszkową metal, wykończony kółkami jezdnymi. Mebel łatwo utrzymać w czystości, przez co świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu.
Wysokie fotele biurowe to opcja wręcz idealna do długotrwałego korzystania!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 70 / 70 / 116-127 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 70 / 70 / 116-127 cm |
| Wysokość siedziska | 42-53 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry |
| Wykończenie podstawy | na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Mechanizm | z mechanizmem TILT |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.